ZÁPAS
29.02.20 | semifinále | Bibiane Schoofs | Arlinda Rushiti | 6-2, 7-5 | W25 Altenkirchen | koberec |
ŠTATISTIKY
Bibiane Schoofs | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 36/60 (60%) | 37/71 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/36 (67%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/24 (54%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 35/71 (49%) | 23/60 (38%) |
Vyhrané body celkom | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Bibiane Schoofs | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Bibiane Schoofs | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
Bibiane Schoofs | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 2-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Bibiane Schoofs | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bibiane Schoofs vs. Arlinda Rushiti - Vzájomné zápasy
29.02.20 | semifinále | Bibiane Schoofs | Arlinda Rushiti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W25 Altenkirchen | koberec |
Bibiane Schoofs form & Arlinda Rushiti form
Bibiane Schoofs - posledné zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W35 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu |