INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aubane Droguet vs. Sofia Milatova - Vzájomné zápasy
22.10.18 | kvalifik. | Aubane Droguet | Sofia Milatova | 7-5, 7-66 | detail zápasu | Lousada | tvrdý I. |
Aubane Droguet form & Sofia Milatova form
Aubane Droguet - posledné zápasy
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
10.06.22 štvrťfinále | vs. Ines Nicault | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.22 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.22 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.03.22 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.21 štvrťfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Sofia Milatova - posledné zápasy
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |