Chorvátsko
03.04.92, 32 rokov
03.04.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Antonela Susak vs. Laura Svatikova - Vzájomné zápasy
12.08.13 | kvalifik. | Antonela Susak | Laura Svatikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Brcko | antuka |
Antonela Susak form & Laura Svatikova form
Antonela Susak - posledné zápasy
Bol - antuka | ||||
20.04.15 kvalifik. | vs. Iuliana Oante | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Arina Kuznetsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
22.09.14 2. kolo | vs. Elke Lemmens | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.14 1. kolo | vs. Angela Leweurs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-75, - Antonela Susak - skreč | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo | vs. Barbora Stefkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zajecar - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo | vs. Cristina Adamescu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo | vs. Natalie Proese | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. India Maggen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sarajevo - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Barbara Rajic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Eleonore Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Jana Fett | 0-6, 0-3, - Antonela Susak - skreč | detail zápasu | |
Dubrovnik - antuka | ||||
21.10.13 2. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.13 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Solin - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Marija Curnic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.13 2. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budva - antuka | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Santina Lange | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.13 1. kolo | vs. Vladica Babic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.13 kvalifik. | vs. Ema Polic | 5-0, Ema Polic - skreč | detail zápasu | |
Sarajevo - antuka | ||||
02.09.13 2. kolo | vs. Anita Wagner | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.13 štvrťfinále | vs. Martina Kubicikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.13 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.13 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Marjana Medarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Jelena Karla Vujicic | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Laura Svatikova - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu |