ZÁPAS
22.05.23 | kvalifik. | Anna Ureke | Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | W40 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Laura Svatikova | |
1. podanie % | 80/109 (73%) | 59/91 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/80 (55%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/29 (38%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 47/91 (52%) | 54/109 (50%) |
Vyhrané body celkom | 102/200 (51%) | 98/200 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Ureke vs. Laura Svatikova - Vzájomné zápasy
22.05.23 | kvalifik. | Anna Ureke | Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | W40 Otocec | antuka |
Anna Ureke form & Laura Svatikova form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Laura Svatikova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |