Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
07.06.98, 25 rokov
14 708 $
07.06.98, 25 rokov
14 708 $
Yshai Oliel vs. Antonin Bolardt - Vzájomné zápasy
14.09.20 | 2. kolo kval. | Yshai Oliel | Antonin Bolardt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
04.02.18 | 2. kolo kval. | Yshai Oliel | Antonin Bolardt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
Yshai Oliel form & Antonin Bolardt form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.24 štvrťfinále | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.24 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Antonin Bolardt - posledné zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | detail zápasu |