Česká republika
07.06.98, 25 rokov
14 708 $
07.06.98, 25 rokov
14 708 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
07.02.04, 20 rokov
07.02.04, 20 rokov
Antonin Bolardt vs. Martin Benes - Vzájomné zápasy
09.05.22 | 2. kolo kval. | Antonin Bolardt | Martin Benes | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Antonin Bolardt form & Martin Benes form
Antonin Bolardt - posledné zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Martin Benes - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Matej Rudolf | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 6-2, 4-1, Artiom Dorofeev - skreč | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Jakub Novak (2003) | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Filip Apltauer | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 7-63, 5-7, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-2, 6-3 | detail zápasu |