ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Vladimir Korolev | Leonid Sheyngezikht | 6-4, 7-63 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Vladimir Korolev | Leonid Sheyngezikht | |
1. podanie % | 52/75 (69%) | 44/77 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/52 (56%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 41/77 (53%) | 34/75 (45%) |
Vyhrané body celkom | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladimir Korolev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-3 | |
0-0, 30-15 | ||
3-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Vladimir Korolev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vladimir Korolev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 0-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0 | ||
Vladimir Korolev | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Vladimir Korolev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0 | ||
Vladimir Korolev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0 | ||
Vladimir Korolev | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vladimir Korolev | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-1, 1-1, 3-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladimir Korolev vs. Leonid Sheyngezikht - Vzájomné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Vladimir Korolev | Leonid Sheyngezikht | 6-4, 7-63 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Vladimir Korolev form & Leonid Sheyngezikht form
Vladimir Korolev - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Chien-Hsun Lo | - | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - skreč | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |
Leonid Sheyngezikht - posledné zápasy
M25 Mosquera - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Miguel - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu |