ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Bolotov | Alexey Dubinin | 6-4, 7-65 | M15 Kampala | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
14.05.99, 24 rokov
14.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 25 rokov
04.12.98, 25 rokov
Sergey Bolotov vs. Alexey Dubinin - Vzájomné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Bolotov | Alexey Dubinin | 6-4, 7-65 | detail zápasu | M15 Kampala | antuka |
Sergey Bolotov form & Alexey Dubinin form
Sergey Bolotov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu |
Alexey Dubinin - posledné zápasy
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |