ZÁPAS
26.05.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Mukund Sasikumar | 6-2, 7-5 | Spain F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Carlos Boluda-Purkiss | Mukund Sasikumar | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 40/77 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/39 (74%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/17 (24%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/77 (45%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkom | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 6 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Boluda-Purkiss vs. Mukund Sasikumar - Vzájomné zápasy
26.05.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Mukund Sasikumar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Spain F15 | tvrdý |
Carlos Boluda-Purkiss form & Mukund Sasikumar form
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Mukund Sasikumar - posledné zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |