Sanhui Shin vs. Lucas Catarina 01.09.2018

Sanhui Shin vs. Lucas Catarina 01.09.2018 - Korea F6 (Anseong) - porovnanie

ZÁPAS

01.09.18semifináleSanhui Shin Lucas Catarina 7-62, 1-1, - skreč Republic of Korea Korea F6 antuka

ŠTATISTIKY

Sanhui ShinLucas Catarina
1. podanie %34/50 (68%)35/54 (65%)
Vyhrané body z 1.podania23/34 (68%)25/35 (71%)
Vyhrané body z 2.podania11/16 (69%)8/19 (42%)
Vyhrané break-bally1/5 (20%)1/5 (20%)
Vyhrané body z returnu21/54 (39%)16/50 (32%)
Vyhrané body celkom55/104 (53%)49/104 (47%)
Dvojchyby12
Esá20

ŠTATISTIKY

1
0-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva0-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-2Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-3Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva2-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-4Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva3-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva4-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
5-5Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-5Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
6-6Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2
7-62
2
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
0-1Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Sanhui Shin Sanhui Shin podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0
- skreč

Sanhui Shin
Kórea
18.03.97, 23 rokov




852
16

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Monako
26.08.96, 23 rokov




475
67
109 010 $
Lucas Catarina
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sanhui Shin vs. Lucas Catarina - Vzájomné zápasy

01.09.18semifináleSanhui ShinLucas Catarina7-62, 1-1, Lucas Catarina - skrečdetail zápasuRepublic of Korea Korea F6 antuka

Sanhui Shin - posledné zápasy

Republic of Korea M15 Changwon - tvrdý
20.10.19
finále
vs. Dusty H. Boyer7-5, 6-2 výhradetail zápasu
19.10.19
semifinále
vs. Yuta Shimizu6-4, 7-67 výhradetail zápasu
18.10.19
štvrťfinále
vs. Hong Chung6-3, 6-1 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Sora Fukuda7-64, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Taketo Takamisawa6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Cameron Green3-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Teeradon Tortrakul6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Kuan-Yi Lee1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
22.06.19
semifinále
vs. Yuta Shimizu2-6, 0-6 prehradetail zápasu
21.06.19
štvrťfinále
vs. Yeongseok Jeong6-2, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Jung-Woong Na5-7, 6-4, 3-0, Jung-Woong Na - skrečvýhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Yuta Shimizu6-2, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Sung Hun Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Daegu - tvrdý
06.06.19
2. kolo
vs. Thomas Fancutt2-6, 6-73 prehradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Cing-Yang Meng7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Seoul Challenger - tvrdý
29.04.19
1. kolo
vs. Filip Peliwo2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Thailand Thailand F9 - tvrdý
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Donski6-74, 1-6 prehradetail zápasu
Thailand Thailand F8 - tvrdý
03.11.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Donski2-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
Thailand Thailand F7 - tvrdý
30.10.18
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov3-6, 7-65, 7-64 výhradetail zápasu
30.10.18
2. kolo
vs. Jung-Woong Na6-4, 0-6, 6-75 prehradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Palaphoom Kovapitukted6-4, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.18
2. kolo kval.
vs. Sam Ryan Ziegann6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Korea F6 - antuka
02.09.18
finále
vs. Min-Kyu Song6-4, 6-76, 2-6 prehradetail zápasu
01.09.18
semifinále
vs. Lucas Catarina7-62, 1-1, Lucas Catarina - skrečvýhradetail zápasu
31.08.18
štvrťfinále
vs. Tae-Woo Lee6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Seon Yong Han6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.18
1. kolo
vs. Ricardo Chile-Fonte6-4, 3-1, Ricardo Chile-Fonte - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea Korea F4 - tvrdý
13.08.18
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-4, 3-6, - Sanhui Shin - skrečprehradetail zápasu
Republic of Korea Korea F3 - tvrdý
21.06.18
2. kolo
vs. Cheong-Eui Kim6-73, 3-6 prehradetail zápasu

Lucas Catarina - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Filip Cristian Jianu5-7, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Ljubomir Celebic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Dusty H. Boyer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Igor Saveljic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. William Griffith6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Vasil Kirkov6-75, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Alexander Lebedev6-0, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
18.02.20
2. kolo
vs. Andrew Harris6-3, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Washi Gervais6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Tiago Cacao6-0, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Aziz Dougaz6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Sebastian Baez6-3, 7-5 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Andrea Guerrieri6-4, 7-5 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Majed Kilani6-0, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Kenny de Schepper4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Matteo Arnaldi2-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Sebastian Baez6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.01.20
finále
vs. Boris Pokotilov4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Thomas Laurent6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
10.01.20
štvrťfinále
vs. Marek Gengel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Jaimee Floyd Angele7-64, 6-4 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Daniele Capecchi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.11.19
semifinále
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Nikita Mashtakov6-3, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Petros Tsitsipas6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
31.10.19
2. kolo
vs. Michal Konecny3-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Nikolas Lahky6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Petr Michnev1-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
19.10.19
semifinále
vs. Nicolas Alvarez Varona2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<