ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | M15 Irpin | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.03.98, 26 rokov
11.03.98, 26 rokov
Saida'Lo Saidkarimov vs. Alessandro Procopio - Vzájomné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
Saida'Lo Saidkarimov form & Alessandro Procopio form
Saida'Lo Saidkarimov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Alessandro Procopio - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Dawid Taczala | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. William Ma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Aleksa Krivokapic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-78, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.06.20 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | detail zápasu |