ZÁPAS
10.07.19 | 1. kolo | Saida'Lo Saidkarimov | Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | M15 Almaty | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Saida'Lo Saidkarimov | Yerassyl Murat | |
1. podanie % | 24/40 (60%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Yerassyl Murat | |
0-0 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 2-0 | |
2-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
16.12.01, 22 rokov
16.12.01, 22 rokov
Saida'Lo Saidkarimov vs. Yerassyl Murat - Vzájomné zápasy
17.02.20 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
10.07.19 | 1. kolo | Saida'Lo Saidkarimov | Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Almaty | tvrdý |
Saida'Lo Saidkarimov form & Yerassyl Murat form
Saida'Lo Saidkarimov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Yerassyl Murat - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu |