ZÁPAS
25.07.16 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Lawrence Bataljin | 3-6, 6-1, 6-4 | Austria F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 rokov
22.05.96, 27 rokov
Matvey Khomentovskiy vs. Lawrence Bataljin - Vzájomné zápasy
25.07.16 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Lawrence Bataljin | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Austria F4 | antuka |
Matvey Khomentovskiy form & Lawrence Bataljin form
Matvey Khomentovskiy - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 1-6, 0-4, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ersel Kalfaoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu |