ZÁPAS
06.02.20 | 2. kolo | Lucas Catarina | Andrea Guerrieri | 6-4, 7-5 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucas Catarina | Andrea Guerrieri | |
1. podanie % | 44/61 (72%) | 51/67 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/44 (64%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 31/67 (46%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkom | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
4-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 30-15 | ||
Lucas Catarina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-3 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Andrea Guerrieri | |
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Andrea Guerrieri | |
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 6-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Catarina vs. Andrea Guerrieri - Vzájomné zápasy
06.02.20 | 2. kolo | Lucas Catarina | Andrea Guerrieri | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Lucas Catarina form & Andrea Guerrieri form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Andrea Guerrieri - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Peter Bertran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 0-6 | detail zápasu |