ZÁPAS
22.05.18 | 1. kolo | Luca Gelhardt | Moritz Thiem | 6-3, 6-0 | Turkey F20 | antuka |
ŠTATISTIKY
Luca Gelhardt | Moritz Thiem | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/19 (42%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 26/39 (67%) | 18/47 (38%) |
Vyhrané body celkom | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Gelhardt | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Gelhardt | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Gelhardt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Gelhardt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Luca Gelhardt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Gelhardt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Moritz Thiem | |
5-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.12.99, 24 rokov
08.12.99, 24 rokov
Luca Gelhardt vs. Moritz Thiem - Vzájomné zápasy
22.05.18 | 1. kolo | Luca Gelhardt | Moritz Thiem | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Turkey F20 | antuka |
Luca Gelhardt form & Moritz Thiem form
Luca Gelhardt - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Moritz Thiem - posledné zápasy
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |