Rakúsko
08.12.99, 24 rokov
08.12.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moritz Thiem vs. Milos Karol - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Moritz Thiem | Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Bratislava | antuka |
Moritz Thiem form & Milos Karol form
Moritz Thiem - posledné zápasy
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Milos Karol - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Patrik Homola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Filippo Romano | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Simon Beaupain | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Thomas Deschamps | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Fix | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-1, - Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Etienne Donnet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 2-0, Marlon Vankan - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Eldin Nokic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Marcus Walters | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-68, 6-72 | detail zápasu |