Švajčiarsko
23.07.96, 27 rokov
11 264 $
23.07.96, 27 rokov
11 264 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
14.05.98, 25 rokov
14.05.98, 25 rokov
Keivon Tabrizi vs. Max Benaim - Vzájomné zápasy
22.05.17 | 2. kolo kval. | Keivon Tabrizi | Max Benaim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
Keivon Tabrizi form & Max Benaim form
Keivon Tabrizi - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Flamur Selmani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jannik Kampe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Schager | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ali Almattar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Eric Lavaud | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Adrian Obert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 2-0, Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Fouad Behbehani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Max Benaim - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Ben Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Gadomski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lars Goran Verwerft | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelos Avgeris | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Robertson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 6-4, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-1, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 1-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |