ZÁPAS
20.11.17 | 1. kolo kval. | Calin Manda | Dominik Recek | 6-3, 6-4 | Czech Republic | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Calin Manda vs. Dominik Recek - Vzájomné zápasy
25.10.21 | 2. kolo kval. | Calin Manda | Dominik Recek | 7-66, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
20.11.17 | 1. kolo kval. | Calin Manda | Dominik Recek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Calin Manda form & Dominik Recek form
Calin Manda - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |