ZÁPAS
19.10.16 | 1. kolo | Aryan Goveas | Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | Egypt F29 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Aryan Goveas | Ignacio Carou | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/38 (68%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 21/58 (36%) |
Vyhrané body celkom | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aryan Goveas vs. Ignacio Carou - Vzájomné zápasy
19.10.16 | 1. kolo | Aryan Goveas | Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Egypt F29 | tvrdý |
Aryan Goveas form & Ignacio Carou form
Aryan Goveas - posledné zápasy
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Ajay Malik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, - Aryan Goveas - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-71, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Kevin Cheruiyot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Ignacio Carou - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 0-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
San Miguel - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Tobias Franco | 6-75, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jose Fernandez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu |