ZÁPAS
30.06.17 | semifinále | Antoine Escoffier | Vladimir Uzhylovsky | 6-0, 6-3 | Israel F12 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Antoine Escoffier | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/24 (83%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/45 (51%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkom | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Escoffier vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájomné zápasy
30.06.17 | semifinále | Antoine Escoffier | Vladimir Uzhylovsky | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Antoine Escoffier form & Vladimir Uzhylovsky form
Antoine Escoffier - posledné zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-61, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - skreč | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu |
Vladimir Uzhylovsky - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | Andrew Fenty - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu |