ZÁPAS
07.06.23 | 2. kolo | Alexandra Cadantu | Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-1 | W25 Poertschach | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Cadantu | Jasmijn Gimbrere | |
1. podanie % | 30/53 (57%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkom | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexandra Cadantu | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Cadantu vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájomné zápasy
07.06.23 | 2. kolo | Alexandra Cadantu | Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Poertschach | antuka |
Alexandra Cadantu form & Jasmijn Gimbrere form
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Basant Kaur | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Giulia Caramelli | Giulia Caramelli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Weronika Falkowska | - Jasmijn Gimbrere - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Beverley Nyangon | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu |