ZÁPAS
22.07.13 | kvalifik. | Tetyana Arefyeva | Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | Baku | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tetyana Arefyeva | Alberta Brianti | |
1. podanie % | 37/69 (54%) | 42/80 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/32 (41%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 40/80 (50%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tetyana Arefyeva vs. Alberta Brianti - Vzájomné zápasy
22.07.13 | kvalifik. | Tetyana Arefyeva | Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
Tetyana Arefyeva form & Alberta Brianti form
Tetyana Arefyeva - posledné zápasy
Bucha - koberec | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.13 štvrťfinále | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.13 2. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
10.09.13 1. kolo | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.13 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.07.13 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.13 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
14.07.13 2. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kristinehamn - antuka | ||||
24.06.13 2. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.13 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.13 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
20.05.13 2. kolo | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.13 semifinále | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.13 štvrťfinále | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Alberta Brianti - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Laura Rondinara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eugenia Todaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.17 finále | vs. Karin Kennel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.08.17 semifinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.17 štvrťfinále | vs. Camilla Scala | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.17 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Juliana Valero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.17 semifinále | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.17 štvrťfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.03.17 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
15.02.17 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.17 1. kolo | vs. Verena Hofer | 6-0, 6-3 | detail zápasu |