ZÁPAS
24.07.18 | 2. kolo kval. | Taylor Russo | Sofia Camila Rojas | 6-4, 7-63 | Evansville | tvrdý |
ŠTATISTIKY
USA
22.02.98, 26 rokov
22.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
06.12.02, 21 rokov
06.12.02, 21 rokov
Taylor Russo vs. Sofia Camila Rojas - Vzájomné zápasy
24.07.18 | 2. kolo kval. | Taylor Russo | Sofia Camila Rojas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Evansville | tvrdý |
Taylor Russo form & Sofia Camila Rojas form
Taylor Russo - posledné zápasy
Evansville - tvrdý | ||||
25.07.18 kvalifik. | vs. Kelley Anderson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tkachenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Jerricka Boone | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Auburn - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Alona Bondarenko | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Weston - antuka | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Zina Graves | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.16 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sunrise - antuka | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Maria-Fernanda Alves | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Sofia Camila Rojas - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. June Bjork | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Imogen Haddad | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-76, 1-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Cristina Elena Tiglea | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Salma Drugdova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Alice Battesti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alana Smith | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lidia Gonzalez | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Wise | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Malaika Rapolu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Neena Feldman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-1, 6-74, 8-10 | detail zápasu |