ZÁPAS
11.03.18 | 1. kolo kval. | Tali Krasnopolski | Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | Ramat Hasharon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Izrael
13.02.02, 22 rokov
13.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
19.05.91, 32 rokov
19.05.91, 32 rokov
Tali Krasnopolski vs. Vivian Mayumi Toma - Vzájomné zápasy
11.03.18 | 1. kolo kval. | Tali Krasnopolski | Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Ramat Hasharon | tvrdý |
Tali Krasnopolski form & Vivian Mayumi Toma form
Tali Krasnopolski - posledné zápasy
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Claudia Williams | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Miran | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Vivian Mayumi Toma - posledné zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ndayizeye Meira Anastasia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Tawdrws | Marina Tawdrws - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Rio - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |