Česká republika
20.02.02, 22 rokov
20.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ludmila Kareisova vs. Susan Bandecchi - Vzájomné zápasy
20.11.18 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Ludmila Kareisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Ludmila Kareisova form & Susan Bandecchi form
Ludmila Kareisova - posledné zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | - | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Kayla Day | 6-75, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu |