ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Madalena Peneda | 6-0, 6-0 | W25 Porto | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.01.02, 22 rokov
26.01.02, 22 rokov
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty vs. Madalena Peneda - Vzájomné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Madalena Peneda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Porto | tvrdý |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form & Madalena Peneda form
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - posledné zápasy
W75 Charlottesville - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Zeel Desai | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Vaishnavi Adkar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Madalena Peneda - posledné zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Clara Burel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.01.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kulik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Leonor Oliveira | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Booth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 1-6, 0-6 | detail zápasu |