ZÁPAS
26.04.18 | 1. kolo | Shelby Talcott | Lara Panfilov | 7-61, 3-6, 6-4 | Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Shelby Talcott | Lara Panfilov | |
1. podanie % | 62/104 (60%) | 57/91 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/62 (60%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/42 (52%) | 10/34 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 45/91 (49%) | 45/104 (43%) |
Vyhrané body celkom | 104/195 (53%) | 91/195 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Shelby Talcott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shelby Talcott | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-1 | Lara Panfilov | |
3-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shelby Talcott | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shelby Talcott | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shelby Talcott | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Talcott | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shelby Talcott | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shelby Talcott | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shelby Talcott | 2-3 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Shelby Talcott | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Shelby Talcott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shelby Talcott | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shelby Talcott | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Talcott | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Talcott | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 rokov
10.08.00, 23 rokov
Shelby Talcott vs. Lara Panfilov - Vzájomné zápasy
26.04.18 | 1. kolo | Shelby Talcott | Lara Panfilov | 7-61, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Shelby Talcott form & Lara Panfilov form
Shelby Talcott - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | detail zápasu | |
Cucuta - antuka | ||||
08.11.18 štvrťfinále | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - skreč | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Tecla - tvrdý | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Lara Panfilov - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |