ZÁPAS
17.10.16 | kvalifik. | Rosalie Van Der Hoek | Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | Lagos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nigéria
26.09.86, 37 rokov
26.09.86, 37 rokov
Rosalie Van Der Hoek vs. Osariemen Airhunmwunde - Vzájomné zápasy
07.10.18 | kvalifik. | Rosalie Van Der Hoek | Osariemen Airhunmwunde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
17.10.16 | kvalifik. | Rosalie Van Der Hoek | Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Rosalie Van Der Hoek form & Osariemen Airhunmwunde form
Rosalie Van Der Hoek - posledné zápasy
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | - | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Courmayeur - tvrdý I. | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Varvara Flink | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-77, 1-1, - Rosalie Van Der Hoek - skreč | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | - | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | - | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Ho | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 2-4, - Rosalie Van Der Hoek - skreč | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 0-1, - Rosalie Van Der Hoek - skreč | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | - | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Racheal Olamide Adunoye | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Osariemen Airhunmwunde - posledné zápasy
W25 Lagos - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Abiodun Oyegoke | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.10.18 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.18 kvalifik. | vs. Abiodun Oyegoke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Sabath Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Anette Munozova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Bissola Lassissi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Sabath Ibrahim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Ushna Suhail | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.12.15 kvalifik. | vs. Aminat Quadri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo | vs. Ushna Suhail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Blessing Samuel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Smriti Joon | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
15.10.12 kvalifik. | vs. Blessing Anuna | 6-4, 3-0, Blessing Anuna - skreč | detail zápasu | |
15.10.12 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
24.10.11 1. kolo kval. | vs. Marie-Claude Ndzoudja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.11 kvalifik. | vs. Nour Azzouz | 1-6, 4-6 | detail zápasu |