Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
17.09.99, 24 rokov
17.09.99, 24 rokov
Paula Ormaechea vs. Antje Rubbrecht - Vzájomné zápasy
07.08.17 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Antje Rubbrecht | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
Paula Ormaechea form & Antje Rubbrecht form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Antje Rubbrecht - posledné zápasy
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Marlies Szupper | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Brandy Hehalatu | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marie Amelie Dardaine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Rebecca Gustafson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Ossenbruggen Van | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 4-6, 6-3, 4-2, Victoria Flores - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Judith Bohnenkamp-Serena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 kvalifik. | vs. Julia Rosenquist | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Aza Petrova | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.01.17 1. kolo | vs. Polona Rebersak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Esen Kokce | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, - Antje Rubbrecht - skreč | detail zápasu | |
09.01.17 kvalifik. | vs. Emma Nurgazieva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu |