Dánsko
23.11.00, 23 rokov
19 031 $
23.11.00, 23 rokov
19 031 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tunisko
13.06.06, 17 rokov
13.06.06, 17 rokov
Olivia Gram vs. Ghalia Guizani - Vzájomné zápasy
25.10.20 | 1. kolo kval. | Olivia Gram | Ghalia Guizani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Olivia Gram form & Ghalia Guizani form
Olivia Gram - posledné zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ghalia Guizani - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ksenia Panteleeva | 6-3, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-4, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valerie Quiceno | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Vernet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 kvalifik. | vs. Lina Hachem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.20 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.20 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu |