Olesya Pervushina/Aleksandra Pospelova vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger

Olesya Pervushina/Aleksandra Pospelova vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Antalya - porovnanie

ZÁPAS

16.01.17semifináleOlesya Pervushina/Aleksandra Pospelova Tayisiya Morderger/Yana Morderger 6-2, 5-7, 10-6 Turkey Antalya antuka

ŠTATISTIKY

10-6

Olesya Pervushina
Rusko
29.04.00, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Nemecko
07.03.97, 21 rokov







Tayisiya Morderger
Aleksandra Pospelova
Rusko
22.04.98, 20 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Nemecko
07.03.97, 21 rokov




Yana Morderger
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Olesya Pervushina/Aleksandra Pospelova vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Vzájomné zápasy

16.01.17semifináleOlesya Pervushina/Aleksandra PospelovaTayisiya Morderger/Yana Morderger6-2, 5-7, 10-6 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Olesya Pervushina/Aleksandra Pospelova - posledné zápasy

Russia Moscow - tvrdý I.
20.02.17
štvrťfinále
vs. Valentini Grammatikopoulou/Yana Sizikova1-6, 6-1, 6-10 prehradetail zápasu
20.02.17
1. kolo
vs. Vlada Ekshibarova/Polina Leykina6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
16.01.17
1. kolo
vs. Cemre Anil/Antje Rubbrecht6-4, 6-0 výhradetail zápasu
16.01.17
štvrťfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Polona Rebersak6-3, 7-62 výhradetail zápasu
16.01.17
finále
vs. Maria Herazo Gonzalez/Kateryna Sliusar6-71, 0-6 prehradetail zápasu
16.01.17
semifinále
vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger6-2, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
09.01.17
semifinále
vs. Sophia Kovalets/Kateryna Sliusar6-75, 6-4, 1-10 prehradetail zápasu
09.01.17
1. kolo
vs. Alena Fomina/Doga Selen Takunyaci Alena Fomina/Doga Selen Takunyaci/Yana Morderger - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
09.01.17
štvrťfinále
vs. Cemre Anil/Antje Rubbrecht6-1, 6-2 výhradetail zápasu

Tayisiya Morderger/Yana Morderger - posledné zápasy

United Kingdom Shrewsbury - tvrdý I.
05.11.18
semifinále
vs. Emily Appleton/Marie Benoit6-1, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.18
finále
vs. Sarah Beth Grey/Olivia Nicholls6-0, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
05.11.18
štvrťfinále
vs. Laura-Ioana Andrei/Elena Bogdan6-3, 2-6, 11-9 výhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
29.10.18
1. kolo
vs. Alena Fomina/Ekaterina Yashina4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
štvrťfinále
vs. Amina Anshba/Sofia Shapatava- Tayisiya Morderger/Yana Morderger - nenastúpil(a/i) prehradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Polina Leykina/Ganna Poznikhirenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
24.09.18
štvrťfinále
vs. Elisabetta Cocciaretto/Federica Rossi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.18
semifinále
vs. Martina Caregaro/Federica Di Sarra7-61, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.18
finále
vs. Siqi Cao/Shuyue Ma6-70, 7-69, 12-10 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
17.09.18
1. kolo
vs. Ylena In-Albon/Alice Matteucci4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
17.09.18
štvrťfinále
vs. Federica Di Sarra/Anastasia Grymalska2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Carolina M. Alves/Karin Kennel7-63, 5-7, 9-11 prehradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Dewi Dijkman/Isabelle Haverlag5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Belgium Koksijde - antuka
06.08.18
1. kolo
vs. Dea Herdzelas/Tereza Mihalikova4-6, 7-64, 2-10 prehradetail zápasu
France Denain - antuka
02.07.18
1. kolo
vs. Sarah Beth Grey/Olivia Nicholls6-4, 1-6, 4-10 prehradetail zápasu
Switzerland Klosters - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Hungary Hodmezovasarhely - antuka
11.06.18
1. kolo
vs. Anna Bondar/Panna Udvardy4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
04.06.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz/Pemra Ozgen4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
21.05.18
semifinále
vs. Petra Januskova/Julyette Steur3-6, 5-7 prehradetail zápasu
21.05.18
štvrťfinále
vs. Paula Baranano/Claudia Coppola7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
14.05.18
semifinále
vs. Ulyana Ayzatulina/Julyette Steur2-6, 6-3, 6-10 prehradetail zápasu
14.05.18
štvrťfinále
vs. Natalia Maynetto/Katsiaryna Skachkova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
16.04.18
1. kolo
vs. Fiona Ganz/Sina Zuger6-2, 7-64 výhradetail zápasu
16.04.18
semifinále
vs. Cindy Burger/Rosalie Van Der Hoek4-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.04.18
štvrťfinále
vs. Gabriela Ce/Ekaterine Gorgodze2-6, 7-68, 13-11 výhradetail zápasu
France Le Havre - antuka
19.03.18
semifinále
vs. Anna Popescu/Marina Yudanov7-69, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
19.03.18
finále
vs. Lara Salden/Camille Sireix6-2, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
19.03.18
štvrťfinále
vs. Camille Cheli/Mathilde Dury6-1, 6-3 výhradetail zápasu
<