ZÁPAS
05.06.17 | 1. kolo kval. | Martina Colmegna | Cristina Adamescu | 6-3, 6-4 | Brescia | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martina Colmegna vs. Cristina Adamescu - Vzájomné zápasy
05.06.17 | 1. kolo kval. | Martina Colmegna | Cristina Adamescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Brescia | antuka |
Martina Colmegna form & Cristina Adamescu form
Martina Colmegna - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Cristina Adamescu - posledné zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.05.18 štvrťfinále | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
18.11.17 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detail zápasu |