INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Yudanov vs. Martina Caregaro - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Martina Caregaro | Marina Yudanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Marina Yudanov form & Martina Caregaro form
Marina Yudanov - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |
Martina Caregaro - posledné zápasy
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu |