Rusko
06.03.02, 22 rokov
06.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
20.02.02, 22 rokov
20.02.02, 22 rokov
Alisa Rastegaeva vs. Ludmila Kareisova - Vzájomné zápasy
11.11.18 | 1. kolo kval. | Ludmila Kareisova | Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Alisa Rastegaeva form & Ludmila Kareisova form
Alisa Rastegaeva - posledné zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Ludmila Kareisova - posledné zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.22 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | detail zápasu |