ZÁPAS
17.07.17 | 1. kolo kval. | Lise Brulmans | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 3-6, 7-5 | Brussels | antuka |
ŠTATISTIKY
Belgicko
27.03.96, 28 rokov
27.03.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
22.04.98, 26 rokov
22.04.98, 26 rokov
Lise Brulmans vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - Vzájomné zápasy
17.07.17 | 1. kolo kval. | Lise Brulmans | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Brussels | antuka |
Lise Brulmans form & Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form
Lise Brulmans - posledné zápasy
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Manon Peral | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Jennifer Zerbone | 0-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Shanon Bronzi | 7-64, 5-5, Shanon Bronzi - skreč | detail zápasu | |
24.06.13 kvalifik. | vs. Steffi Distelmans | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koeln - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Polina Lupan | Polina Lupan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.06.13 2. kolo kval. | vs. Liza Lebedzeva | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.05.13 1. kolo | vs. Vishesh Vishnu | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.04.13 1. kolo | vs. Olivia Salgi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.13 2. kolo | vs. Morgane Pons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
13.08.12 2. kolo kval. | vs. Morgane Michiels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Stephanie Doboara | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tessenderlo - antuka | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Darya Kustova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Westende Middlekerke - tvrdý | ||||
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Mandy Wagemaker | Mandy Wagemaker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
16.10.18 kvalifik. | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu |