ZÁPAS
30.05.16 | 1. kolo | Lina Glushko | Inbar Cohen | 6-2, 6-3 | Kiryat Shmona | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lina Glushko | Inbar Cohen | |
1. podanie % | 24/46 (52%) | 38/60 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/24 (83%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkom | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.01.99, 25 rokov
13.01.99, 25 rokov
Lina Glushko vs. Inbar Cohen - Vzájomné zápasy
30.05.16 | 1. kolo | Lina Glushko | Inbar Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Kiryat Shmona | tvrdý |
Lina Glushko form & Inbar Cohen form
Lina Glushko - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
26.04.24 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.04.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Inbar Cohen - posledné zápasy
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Sean Lodzki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Aimee Tarun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.17 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Mia Rabinowitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Talya Zandberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo | vs. Liron Sasson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tijana Tofiloski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Marija Jovicic | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Sara Palcic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |