ZÁPAS
06.03.19 | 2. kolo | Kyoka Okamura | Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | W25 Yokohama | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kyoka Okamura | Jia-Jing Lu | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/38 (82%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/47 (43%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkom | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kyoka Okamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kyoka Okamura | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kyoka Okamura | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kyoka Okamura | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kyoka Okamura | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kyoka Okamura | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kyoka Okamura | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kyoka Okamura | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kyoka Okamura vs. Jia-Jing Lu - Vzájomné zápasy
06.03.19 | 2. kolo | Kyoka Okamura | Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Yokohama | tvrdý |
16.06.14 | štvrťfinále | Jia-Jing Lu | Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Kyoka Okamura form & Jia-Jing Lu form
Kyoka Okamura - posledné zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Jia-Jing Lu - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |