ZÁPAS
23.06.16 | 2. kolo | Irina Maria Bara | Aleksandrina Naydenova | 1-6, 6-3, 6-2 | Lenzerheide | antuka |
ŠTATISTIKY
Irina Maria Bara | Aleksandrina Naydenova | |
1. podanie % | 49/71 (69%) | 45/72 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/49 (65%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/22 (45%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/72 (43%) | 29/71 (41%) |
Vyhrané body celkom | 73/143 (51%) | 70/143 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irina Maria Bara vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy
23.06.16 | 2. kolo | Irina Maria Bara | Aleksandrina Naydenova | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Lenzerheide | antuka |
Irina Maria Bara form & Aleksandrina Naydenova form
Irina Maria Bara - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
26.04.24 štvrťfinále | vs. Jana Fett | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Sara Errani | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |