ZÁPAS
08.06.17 | 2. kolo | Irina Fetecau | Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | Banja Luka | antuka |
ŠTATISTIKY
Irina Fetecau | Ani Vangelova | |
1. podanie % | 17/32 (53%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/17 (82%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkom | 49/68 (72%) | 19/68 (28%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irina Fetecau vs. Ani Vangelova - Vzájomné zápasy
14.06.17 | 1. kolo | Irina Fetecau | Ani Vangelova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
08.06.17 | 2. kolo | Irina Fetecau | Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Irina Fetecau form & Ani Vangelova form
Irina Fetecau - posledné zápasy
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
04.04.24 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Ani Vangelova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu |