INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Linnea Malmqvist vs. Ingrid Neel - Vzájomné zápasy
29.09.18 | 2. kolo kval. | Ingrid Neel | Linnea Malmqvist | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Linnea Malmqvist form & Ingrid Neel form
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |
Ingrid Neel - posledné zápasy
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Katie Boulter | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Sanaz Marand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Andie K. Daniell | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Carly Briggs | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Concord - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Saskatoon - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Emma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 3-6 | detail zápasu |