ZÁPAS
05.07.19 | štvrťfinále | Elitsa Kostova | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | W25 Denain | antuka |
ŠTATISTIKY
Elitsa Kostova | Valeriya Strakhova | |
1. podanie % | 44/59 (75%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/44 (52%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané body celkom | 59/108 (55%) | 49/108 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 9 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elitsa Kostova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 3-2 | |
4-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-15 | ||
Elitsa Kostova | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elitsa Kostova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 1-3 | |
2-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elitsa Kostova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elitsa Kostova vs. Valeriya Strakhova - Vzájomné zápasy
05.07.19 | štvrťfinále | Elitsa Kostova | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Denain | antuka |
22.08.17 | 1. kolo | Elitsa Kostova | Valeriya Strakhova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | Artvin | tvrdý |
Elitsa Kostova form & Valeriya Strakhova form
Elitsa Kostova - posledné zápasy
Belgrade - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.21 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
01.04.21 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Strakhova - posledné zápasy
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu |