Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
15.08.99, 24 rokov
15.08.99, 24 rokov
Diana Sumova vs. Lily Ghodrati - Vzájomné zápasy
23.04.18 | 1. kolo kval. | Diana Sumova | Lily Ghodrati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
Diana Sumova form & Lily Ghodrati form
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Lily Ghodrati - posledné zápasy
Woking - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
05.02.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Perper | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Lou Brouleau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 1-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Eden Richardson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Emna Fahmia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Emmanuelle Salas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Ella Taylor | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Buzelan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Thalia Martin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roehampton - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Allen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Emma Janssen | 0-6, 3-6 | detail zápasu |