ZÁPAS
19.04.15 | Andreea Mitu | Eugenie Bouchard | 4-6, 6-4, 6-1 | Fed Cup | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Andreea Mitu | Eugenie Bouchard | |
1. podanie % | 42/78 (54%) | 45/91 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/42 (74%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/36 (50%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 43/91 (47%) | 29/78 (37%) |
Vyhrané body celkom | 92/169 (54%) | 77/169 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Mitu vs. Eugenie Bouchard - Vzájomné zápasy
19.04.15 | Andreea Mitu | Eugenie Bouchard | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Andreea Mitu form & Eugenie Bouchard form
Andreea Mitu - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Eugenie Bouchard - posledné zápasy
Guadalajara - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
18.06.23 kvalifik. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - skreč | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
05.04.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Katie Volynets | - Eugenie Bouchard - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - skreč | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 kvalifik. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | detail zápasu |