ZÁPAS
10.09.18 | 1. kolo | Andreea Mitu | Angelina Zhuravleva | 2-1, - skreč | Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Andreea Mitu | Angelina Zhuravleva | |
1. podanie % | 10/12 (83%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 5/10 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/2 (100%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 5/11 (45%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body celkom | 12/23 (52%) | 11/23 (48%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Angelina Zhuravleva | |
2-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Mitu vs. Angelina Zhuravleva - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 1. kolo | Andreea Mitu | Angelina Zhuravleva | 2-1, Angelina Zhuravleva - skreč | detail zápasu | Varna | antuka |
Andreea Mitu form & Angelina Zhuravleva form
Andreea Mitu - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Angelina Zhuravleva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |