INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Wushuang Zheng vs. Camilla Scala - Vzájomné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Camilla Scala | Wushuang Zheng | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Wushuang Zheng form & Camilla Scala form
Wushuang Zheng - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
26.04.24 štvrťfinále | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Qiang Wang | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Valeria Savinykh | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Camilla Scala - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 štvrťfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |