Srbsko
09.03.01, 23 rokov
09.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Aleksandra Stankovic vs. Ari Matsumoto - Vzájomné zápasy
05.03.18 | kvalifik. | Ari Matsumoto | Aleksandra Stankovic | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Aleksandra Stankovic form & Ari Matsumoto form
Aleksandra Stankovic - posledné zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Alicia Smith | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Eugenie Chapelle | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Valeriya Denisenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Cvetkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Taysia Rogers | Taysia Rogers - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Kozakova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Pooneh Tavafi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Zerulo | 6-74, 0-3, - Aleksandra Stankovic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ari Matsumoto - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Hirata | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Kadowaki | 6-0, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Asahi Kosaka | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Madoka Yokokawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Jia Yi Dong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rio Osoegawa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Junri Namigata | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 6-0, 6-2 | detail zápasu |