INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anne Kremer vs. Ekaterina Yashina - Vzájomné zápasy
19.12.11 | 1. kolo | Anne Kremer | Ekaterina Yashina | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Anne Kremer form & Ekaterina Yashina form
Anne Kremer - posledné zápasy
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
09.02.14 | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 7-67, 6-77 | detail zápasu | |
05.02.14 | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.14 | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Sarah Petrides | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.13 1. kolo | vs. Claire Feuerstein | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.13 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.13 kvalifik. | vs. Sina Haas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.13 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Anna Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.13 kvalifik. | vs. Nicole Clerico | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.13 2. kolo | vs. Tara Moore | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.13 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
01.04.13 1. kolo | vs. Alberta Brianti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
10.02.13 | vs. Jelena Simic | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.13 | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.13 | vs. Tsvetana Pironkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.13 | vs. Andreja Klepac | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - koberec | ||||
13.11.12 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.11.12 kvalifik. | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.12 1. kolo kval. | vs. Eva Paalma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
05.11.12 kvalifik. | vs. Celine Ghesquiere | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
08.10.12 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Clermond Ferrand - tvrdý I. | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Hanna Landener | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.12 štvrťfinále | vs. Vesna Dolonc | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.12 kvalifik. | vs. Roxane Vaisemberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.12 1. kolo | vs. Mathilde Cor | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.12 2. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.09.12 kvalifik. | vs. Alina Wessel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.12 1. kolo kval. | vs. Anouska Newman | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Ekaterina Yashina - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |