ZÁPAS
05.11.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Dimitra Pavlou | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Siskova | Dimitra Pavlou | |
1. podanie % | 22/33 (67%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/22 (91%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/11 (45%) | 4/23 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 30/44 (68%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkom | 55/77 (71%) | 22/77 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 11 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Siskova vs. Dimitra Pavlou - Vzájomné zápasy
05.11.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Dimitra Pavlou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Anna Siskova form & Dimitra Pavlou form
Anna Siskova - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Dimitra Pavlou - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.04.24 2. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detail zápasu |