Veľká Británia
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.04.98, 26 rokov
28.04.98, 26 rokov
Anna Popescu vs. Andrina Peer - Vzájomné zápasy
14.05.18 | 1. kolo kval. | Anna Popescu | Andrina Peer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Gothenburg | antuka |
Anna Popescu form & Andrina Peer form
Anna Popescu - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detail zápasu |
Andrina Peer - posledné zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |