ZÁPAS
13.09.19 | štvrťfinále | Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-2 | W15 Lawrence | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 22/39 (56%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané body celkom | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anastasia Nefedova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasia Nefedova vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
13.09.19 | štvrťfinále | Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Lawrence | tvrdý |
Anastasia Nefedova form & Aneta Laboutkova form
Anastasia Nefedova - posledné zápasy
W60 Orlando - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
22.02.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.22 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.01.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.22 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.22 štvrťfinále | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.01.22 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.22 semifinále | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.22 štvrťfinále | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |